Dzisiejszy przepis na sałatkę z makaronem z zupek chińskich podpatrzyłam u kolegi z pracy, który zawsze przynosi sobie na śniadanie jakieś smakowitości. Do tej pory robiłam ją tak jak Mama z czerwoną fasolą lub jak siostra mojego Chłopaka w wersji super pikantnej z kurczakiem.
Składniki:
*dwie zupki chińskie (np. Yum Yum)
*25 dkg pieczarek
*czerwona papryka
*2, 3 jajka ugotowane na twardo
*sałata(masłowa lub lodowa)
*kukurydza z puszki
*4 kabanosy
*majonez
*łyżka jogurtu naturalnego
* pieprz (najlepiej cytrynowy)
Makaron z zupek rozdrabniamy , posypujemy załączoną przyprawą i zalewamy wodą lub pozostawiamy w wersji chrupkiej. Wybór należy do Was. Mieszamy z pokrojoną w kostkę papryką, odsączoną kukurydzą, pokrojoną w paski sałatą, talarkami kabanosów i podsmażonymi pieczarkami. Wszystko doprawiamy majonezem z łyżką jogurtu naturalnego i pieprzem cytrynowym.
W przypadku makaronu w wersji "suchej" odstawiamy na jakieś pół godziny, aby makaron "wypił" sałatkowe soki.
Smacznego :)