Dziś w końcu obiecana fotorelacja z Parku Mużakowskowskiego. Mój dzisiejszy główny bohater posta jest jednym z kilkunastu polskich miejsc wpisanych na LISTĘ ŚWIATOWEGO DZIEDZICTWA UNESCO.To niesamowicie urokliwy, ogromy park w stylu angielskim, który nie dość, że zaskakuje mnogością atrakcji i super malowniczych miejsc, dodatkowo łączy Polskę (Łęknica) i Niemcy( Bad Muskau). Jeśli chodzi o zwiedzanie koniecznie trzeba zarezerwować sobie kilka ładnych godzin na spacerowanie z odkrywaniem mnóstwa ciekawych zakamarków , dodatkowo pamiętajcie o solidnym koszu prowiantu, wygodnych butach, i kocyku, ponieważ te idealnie przycięte trawniki aż proszą się aby na nich odpocząć. Nie zapomnijcie też przed wejściem do parku o kupieniu mapy, bez niej łatwo przegapić wiele atrakcji. A jeśli tak jak ja macie fioła na punkcie ogrodów rodem z filmów kostiumowych pełnych hortensji i innych piękności i malowniczych polan przecinanych mostami pamiętajcie o aparacie ( z wolną kartą pamięci) i oczywiście "retro-romantycznej" sukience, od razu będziecie w swoim żywiole :). Jeśli chodzi o więcej szczegółów dotyczących Parku polecam stronę http://www.park-muzakowski.pl/ . Mam nadzieję, że zdjęcia poniżej zachęcą do odwiedzenia tego cudownego miejsca o którym niestety tak mało się mówi...
P.S.Moimi kompanami podróży, których możecie zobaczyć na zdjęciach jest moja Mama, siostra Ewa i narzeczony Emil:)
P.S.Moimi kompanami podróży, których możecie zobaczyć na zdjęciach jest moja Mama, siostra Ewa i narzeczony Emil:)

