wtorek, 8 maja 2012

sielsko anielsko

Zauważyłam, że im jestem starsza tym bardziej ciągnie mnie do sielsko- anielsko klimatów.  Co raz częściej marzy mi się mały domek z cudnym sadem, a nie życie w wielkim zatłoczonym mieście o którym wciąż rozmyślałam w liceum. Co raz mniej interesuję się światem mody na rzecz książkowo- filmowych inspiracji i odgrzebywania opowieści  z przeszłości. Wczoraj skończyłam  24 lata  i cieszę się, że nauczyłam się czerpać energię z piękna codzienności. 

No 2784 2811 2897 2805n 2816 jj 2856 fr 2912 2775l

***
Ochla, 03.05.2012
fot. Rodzice, Ewa, Emil i ja
Sukienka- Miss Selfridge(sh); kardigan- Bershka (sh)buty- F&F;okulary przeciwsłoneczne- Pepco; torebka, medalik serduszko i jedwabna apaszka- vintage

piątek, 4 maja 2012

Chabrowy błękit

11033napis Są stroje w których czuję się zawsze wyjątkowo dobrze, mimo upływu czasu i zmieniającej się mody. Tak właśnie jest z tą chaberkową sukienką. Tym razem wybrałam się w niej na majówkę. Przewiązałam ją cienkim, lakierowanym paskiem, dodałam ulubiona opaskę z kwiatami z H&M i sandałki z CCC.  Więcej newsów już wkrótce.Odezwę się w niedzielę.
Kolorowych snów:)
11026 11045 11032 11062 2478 2480
fot. Milsko, 01.05.2012r.

poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Maju Maj

Jutro w końcu nadchodzi mój kochany maj!! Miesiąc kwitnących drzew owocowych, super romantycznych ciuchów i powietrza pachnącego wiosną. To również miesiąc moich urodzin:)
Pastelową sukienkę z dzisiejszych zdjęć(Dorothy Perkins-sh), którą kupiłam jakieś 6 lat temu natchniona moją ukochaną Lizzy z Dumy i uprzedzenia( jest odcinana pod biustem), połączyłam z mini kamizelką i pastelowymi balerinami z lakierowanymi czubkami. Sukienka + kamizelka to ostatnio moje ulubione połączenie:) Całość w pudrowo-różowej kolorystyce, zarówno u mnie jak i mojej siostry Ewy (patrzy 3 ostatnie zdjęcia)z którą w ostatnią sobotę spacerowałam po moim kochanym rodzinnym Skarżysku. 
Udanej Majówki Moi Drodzy:)

Skarżysko, 28.04.2012