sobota, 12 maja 2012
piątek, 11 maja 2012
wtorek, 8 maja 2012
sielsko anielsko
Zauważyłam, że im jestem starsza tym bardziej ciągnie mnie do sielsko- anielsko klimatów. Co raz częściej marzy mi się mały domek z cudnym sadem, a nie życie w wielkim zatłoczonym mieście o którym wciąż rozmyślałam w liceum. Co raz mniej interesuję się światem mody na rzecz książkowo- filmowych inspiracji i odgrzebywania opowieści z przeszłości. Wczoraj skończyłam 24 lata i cieszę się, że nauczyłam się czerpać energię z piękna codzienności.
***
Ochla, 03.05.2012
fot. Rodzice, Ewa, Emil i ja
Sukienka- Miss Selfridge(sh); kardigan- Bershka (sh)buty- F&F;okulary przeciwsłoneczne- Pepco; torebka, medalik serduszko i jedwabna apaszka- vintage
sobota, 5 maja 2012
piątek, 4 maja 2012
Chabrowy błękit
Kolorowych snów:)
poniedziałek, 30 kwietnia 2012
Maju Maj
Jutro w końcu nadchodzi mój kochany maj!! Miesiąc kwitnących drzew owocowych, super romantycznych ciuchów i powietrza pachnącego wiosną. To również miesiąc moich urodzin:)
Pastelową sukienkę z dzisiejszych zdjęć(Dorothy Perkins-sh), którą kupiłam jakieś 6 lat temu natchniona moją ukochaną Lizzy z Dumy i uprzedzenia( jest odcinana pod biustem), połączyłam z mini kamizelką i pastelowymi balerinami z lakierowanymi czubkami. Sukienka + kamizelka to ostatnio moje ulubione połączenie:) Całość w pudrowo-różowej kolorystyce, zarówno u mnie jak i mojej siostry Ewy (patrzy 3 ostatnie zdjęcia)z którą w ostatnią sobotę spacerowałam po moim kochanym rodzinnym Skarżysku.
Skarżysko, 28.04.2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)











