Pokazywanie postów oznaczonych etykietą butelkowa zieleń. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą butelkowa zieleń. Pokaż wszystkie posty

środa, 19 września 2012

jesień 2012

Jesień na blogach jest chyba najfajniejszą porą roku. Przynajmniej dla mnie, bo uwielbiam czytać o jesiennych inspiracjach. Ja tym razem doznałam kolorowego olśnienia! Mam fioła na punkcie trzech super jesiennych kolorów: buraczkowego, butelkowozielonego i musztardowego a dodatkowo uhonorowałam  moje drogie "retro pastele" ( tym razem głównie zimny błękit i brudny róż)! Na zdjęciach poniżej moje jesienne wizje:) ściskam a.


skl jesie skl jesień 2012 burcats skl jesień 2012 but skl jes 2012h 106_6174106_6172skl jes w2012106_6186 skl je 2012 skl jesień 2012106_6133 skl 2012 jesien Buraczek:legginsy atmosphere (sh), koszulka z sercem Dorothy Perkins (sh), sweter F&F (sh),torebka w misie- vintage z targu staroci, sweter z kulkami (sh), rozkloszowana kurtka zapinana na kołeczki- atmosphere (sh) Butelkowa zieleń: płaszczyk i sukienka-atmosphere (sh), tunika i bluzka-sh. Musztarda: kardigan i spódnica - z szafy Mamy, spódnica, bluza z bufkami i koszula-sh, kurtka- vintage od Ewy, koszula w kwiatki-atmosphere (sh). Retro pastele: second hand.

wtorek, 16 sierpnia 2011

Look what I bought


Dziś obiecany przegląd ostatnich lumpeksowych zakupów:
*Dwie kwieciste sukienki (New Look), jedna różana, a druga w cudny piwoniowy wzór.*Nowe koturny Mamy, Ewy i moje.Babcine spódnice w nowej, mocno skróconej, dziewczęcej aranżacji.
*Sweterek w moim ulubionym butelkowym odcieniu (H&M), tunika w paseczki(New Look) i nowa torba ekologiczna.Jedwabna, lamparcia bluzka z asymetryczną bufką(ZARA) i idealne, czarne cygaretki z wysokim stanem(H&M)*Pudrowa tunika(no name) i szorty (New Yorker)*Morelowa, oversizowa koszulka(Bik Bok), biała mucha(vintage) i szare legginsy(Only)I nowe świecidełka z lumpeksu mojej Mamy.Łącznie z butami i biżuterią na zakupy przeznaczyłyśmy 137.95zł, czyli średnio jedna sztuka kosztowała jakieś 5.75zł. Takie zakupy lubię najbardziej:D
Do następnego razu!
Agata.

poniedziałek, 4 lipca 2011

my new obsession

Butelkowa zieleń obok fioletów to moja ostatnia obsesja. Sukienkę kupiłam jeszcze jesienią i jest wprost idealna na ciepłe dni, ale pasuje również do kryjących rajstop i płaszcza. Następnym razem pochwalę się paroma barwnymi sukienkami i fioletowymi nowościami.
Wracam do oglądania "Jedwabiu" z Keirą Knightley :) Miłego wieczoru.
a.
P.S. Buty niestety nie załapały się do zdjęć, ale moje ulubione czarne japonki Chanel(które miałam wtedy na nogach) pokażę na pewno innym razem;)


Tomaszów Lub. 07.06.11r.
fot.Emil