Pokazywanie postów oznaczonych etykietą futro. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą futro. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 5 marca 2012

Skarżysko/marzec 2012

Od piątku jestem w moim rodzinnym Skarżysku, a wlaśnie dziś rozpoczął się mój tygodniowy urlop:D Pogoda z dnia na dzień robi się coraz piękniejsza i coraz bardziej wiosenna! Oby tak dalej! dodaję kilka zdjęć z wczorajszego spaceru i zmykam na kolejny!Do następnego razu:)
a.1652lep
3g
4mar3
4mar9
1674
cats86
4mar4
cats7
16111619
1639b

poniedziałek, 23 stycznia 2012

środa, 5 stycznia 2011

I like the snow in my hair


Tak sobie planowałam, że napiszę dzisiaj jakąś super fajną noworoczną notatkę. Myślałam, myślałam, aż mi się odechciało :P
Napiszę tylko parę słów o zdjęciach. Dzięki temu, że w Święta udało mi się odwiedzić całą rodzinę, trafiłam do mojego ukochanego dziadkowego ogródka i w ostatniej chwili zafundowałyśmy sobie z Ewą śnieżną sesję. W szarobiałym minifuterku z kapturem, który wpadł mi w ręce jeszcze w gimnazjum, moim ulubionym kopertowym sweterku z bufkami i nowej sukience. Wszystko z lumpa. A tak poza tym ostatnio znów uwielbiam malować sobie kocie oko linerem, podkreślać policzki różem i wiązać włosy w koński ogon! Zbieram się pomału do snu:)
P.S.Bardzo się cieszę, ze mój mały kącik kulinarny ma już swoich stałych czytelników. Obiecuję, że co jakiś czas pojawią się nowe pyszności:)Miłej nocy!
a.




Fot. Ewcia
Chełm, 28.12.2010r.