Pokazywanie postów oznaczonych etykietą futro. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą futro. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 5 marca 2012
poniedziałek, 23 stycznia 2012
środa, 5 stycznia 2011
I like the snow in my hair
Tak sobie planowałam, że napiszę dzisiaj jakąś super fajną noworoczną notatkę. Myślałam, myślałam, aż mi się odechciało :P
Napiszę tylko parę słów o zdjęciach. Dzięki temu, że w Święta udało mi się odwiedzić całą rodzinę, trafiłam do mojego ukochanego dziadkowego ogródka i w ostatniej chwili zafundowałyśmy sobie z Ewą śnieżną sesję. W szarobiałym minifuterku z kapturem, który wpadł mi w ręce jeszcze w gimnazjum, moim ulubionym kopertowym sweterku z bufkami i nowej sukience. Wszystko z lumpa. A tak poza tym ostatnio znów uwielbiam malować sobie kocie oko linerem, podkreślać policzki różem i wiązać włosy w koński ogon! Zbieram się pomału do snu:)
P.S.Bardzo się cieszę, ze mój mały kącik kulinarny ma już swoich stałych czytelników. Obiecuję, że co jakiś czas pojawią się nowe pyszności:)Miłej nocy!
a.
Fot. Ewcia
Chełm, 28.12.2010r.
Subskrybuj:
Posty (Atom)