piątek, 16 marca 2012

podróże z kotami

4214
Cześć:)
Dziś notka o moich dwóch słabościach: kotach i podróżach pociągiem. Od malutkiego uwielbiam zasypiać przy stukocie pociągu i kocim mruczeniu. Kocham przyglądać się światu zza szyby pociągu i obserwować kocie zachowania.A mój dysk komputera pełen jest zdjęć widoków uchwyconych z pędzącego pociągu i kocich pyszczków:) No niestety odkąd mieszkam w Zielonej Górze, ani nie jeżdżę pociągami, ani nie mogę biegać po babcinym ogródku z moimi kotami:( Dlatego też z utęsknieniem czekam na każdy wyjazd do domu.
Dziś parę zdjęć z ostatniego wyjazdu. Dworzec w Skarżysku z którego zawsze wyjeżdżam do Lublina. Przy okazji pochwalę się nowymi kocimi gadżetami z mojej kolekcji- torbą, którą dostałam na imieniny i drugą podróżną, którą pożyczyłam od Mamy. Część z moich kocich bibelotów mogliście zobaczyć już tu, a kocich koleżków tu.
Mam na sobie: płaszcz-bombkę(MissSelfridge-sh), legginsy- jeansy-sh, buty(CCC), komin-prezent, okulary(Click Fashion)
Miłego popołudnia!
a.
4218
4213b

4212
1911
fot.Ewa
Skarżysko, 06.03.2012r.

poniedziałek, 12 marca 2012

05.03.2012

1722
1763
1725
55<span class=

c99<span class=
1727
Witajcie!
Wczoraj wróciliśmy z Emilem do Zielonej Góry z naszego tygodniowego wolnego i już dziś trzeba było iść do pracy... Wypoczęliśmy, naładowaliśmy baterie, odwiedziliśmy wszystkich Bliskich, zajadaliśmy same pyszne, domowe smakołyki i co najlepsze nazbierałam całą masę nowych zdjęć. Dziś możecie zobaczyć część z nich. Prezentuję nową falbaniastą jeansową spódnicę i kwiecistą bluzę mojej Siostry. Reszta już wiele razy przewijała się przez moje blogowe zdjęcia.
Miłego wieczoru!
Buty: CCC, okulary: Click Fashion, bluza: vintage, broszka: Pimkie, komin: dzieło Mamy, spódnica:New York Laundry(sh)
1724
fot. Tata i Ewa
Skarżysko 05.03.2012

poniedziałek, 5 marca 2012

Skarżysko/marzec 2012

Od piątku jestem w moim rodzinnym Skarżysku, a wlaśnie dziś rozpoczął się mój tygodniowy urlop:D Pogoda z dnia na dzień robi się coraz piękniejsza i coraz bardziej wiosenna! Oby tak dalej! dodaję kilka zdjęć z wczorajszego spaceru i zmykam na kolejny!Do następnego razu:)
a.1652lep
3g
4mar3
4mar9
1674
cats86
4mar4
cats7
16111619
1639b

niedziela, 19 lutego 2012

luty 2012

Witajcie!
Dzisiaj dodaję kilka zdjęć jednego z moich ulubionych strojów. Pierwszy raz od bardzo dawna prezentuje się w spodniach- czarnych cygaretkach z wyższym stanem( H&M-sh), do których za jakieś dwa miesiące zamiast botków na obcasie będę mogła założyć te pantofelki po mojej Prababci:) Górę stanowi biała koszula vintage z fontaziem przyozdobionym złota broszką i pudrowy sweterek. Pastelowy róż+kokarda+złote dodatki = to co lubię najbardziej:)
P.S. Wkrótce nowy dział na blogu, ale o tym dopiero w środę!
buziaki!
a.
1
1551
2
1541
1542
1552
Zielona Góra, 19.02.2011
fot.Emil

wtorek, 7 lutego 2012

Agata gotuje: tygodniowy przegląd pyszności

Dziś kilka pyszności, które przygotowywałam w ostatnim tygodniu. Proste i super pyszne. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie odrobię zaległości blogowe;)
buziaki, miłych snów!
a.

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek


piątek

sobota

niedziela